W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.

Ukryj ten pasek
MENU

Twój doradca

Rafał Wieczorek

Kom. +48 570 444 520

rafal.wieczorek@bmt-packing.pl


Firmy farmaceutyczne walczą z podrabianymi opakowaniami

Oferta

Zapytaj o usługę

Firmy farmaceutyczne walczą z podrabianymi opakowaniami


środa, 1 lipca 2015

Zagrażające życiu konsekwencje wynikające z kupna podrabianych produktów farmaceutycznych i kosmetycznych zwiększają ryzyko utraty kapitału i dochodów przez producentów marek kosmetycznych i farmaceutycznych. W związku z tym rośnie popyt na rozwój technologii uwierzytelniających dany produkt i zapobiegający możliwościom jego podrobienia. Technologia uwierzytelniania jest najszybciej rozwijającym się segmentem rynku RFID technologii zapobiegania podrabianiu. Hologram na opakowaniu jest najczęściej stosowaną technologią uwierzytelniania i przewiduje się, że utrzyma pozycję lidera do 2020 roku*

*Dane: "Global Anti-Counterfeit Pharmaceutical and Cosmetics Packaging Market-Industry Analysis, Size, Growth, Trends, Opportunities, and Forecast, 2014-2020,"