W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.

Ukryj ten pasek
MENU

Twój doradca

Rafał Wieczorek

Kom. +48 570 444 520

rafal.wieczorek@bmt-packing.pl


Polityka jakości

Zapytaj o usługę

Polityka Jakości

Klienci, z którymi mamy przyjemność współpracować, otrzymują zawsze kompleksową i fachową obsługę. Pomagamy przy doborze odpowiednich rozwiązań w zakresie pakowania, konfekcjonowania i innych należących do naszej oferty usług. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych klientów, stosując przy tym własną Politykę Jakości.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zawsze oferując usługi dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Realizujemy je terminowo, profesjonalnie, kładąc nacisk na bezpieczeństwo. Nasz zaangażowany personel oraz duże doświadczenie w branży, a ponadto wykorzystanie nowoczesnego parku maszynowego, składają się na usługi najwyższej jakości. Dodatkowo, kładziemy nacisk na doskonalenie stosowanej przez nas obsługi, stale rozwijając się na różnych płaszczyznach naszej branży.

Nasza Polityka Jakości obejmuje w szczególności:

 

 

Naszą pracę traktujemy z najwyższą starannością, dlatego też polityka jakości jest stale obecna na każdym etapie współpracy z Klientami.
 

Masz dodatkowe pytania?
Zadaj pytanie