W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.

Ukryj ten pasek
MENU

Twój doradca

Rafał Wieczorek

Kom. +48 570 444 520

rafal.wieczorek@bmt-packing.pl


O nas

Zapytaj o usługę

O nas

BMT Packing jest obecna na rynku już od 1995 roku i od tego czasu stale rozwija swoją ofertę, zapewniając każdemu z klientów kompleksową i profesjonalną obsługę. Współpracujemy z klientami z różnych branż, realizując nawet najbardziej spersonalizowane zlecenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z dużymi jak i małymi firmami potrzebującymi kompleksowego wsparcia na etapie realizacji projektu.

 

Nasza działalność podzielona jest na dwa główne profile usługowe: produkcja materiałów reklamowych oraz szeroko rozumiany Co-Packing:
 

Stale inwestujemy w nasz park maszynowy, dzięki czemu gwarantujemy świadczenie usług na najwyższym poziome – szybko, sprawnie i fachowo, terminowo realizując wszystkie zlecenia naszych kontrahentów. Staramy się sprostać wszystkim potrzebom naszych klientów, wdrażając innowacyjne rozwiązania techniczne i organizacyjne. Jako partner biznesowy, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie, sprawną i terminową realizację zleceń w atrakcyjnych cenach i całkowite bezpieczeństwo powierzonych nam produktów.
 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.