W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności.

Ukryj ten pasek
MENU

Twój doradca

Rafał Wieczorek

Kom. +48 570 444 520

rafal.wieczorek@bmt-packing.pl


Zespół

Zapytaj o usługę

Zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści w obszarze poligrafii, marketingu, projektowania graficznego i logistyki, a także innych dziedzin które są integralną częścią naszej oferty. Dzięki temu, że posiadamy na rynku ponad 10 letnie doświadczenie zdobyte zarówno podczas pracy w kraju, jak i za granicą, świadczymy usługi najwyższej jakości. Dzięki partnerskiemu podejściu i wsparciu na każdym etapie współpracy, nasi Klienci mają pewność, że swoje zamówienia zlecają ekspertom w swojej dziedzinie.

 

Największe zlecenia, które wymagają kompleksowej obsługi, mają przydzielonego kierownika projektu,  który zapewnia efektywny nadzór nad każdym etapem realizacji, jak również jest w bezpośrednim kontakcie z Klientem, dynamicznie reagując na zmieniające się  potrzeby.
 

Sprawdź sam jak wiele możemy dla Ciebie zrobić!
 

Masz dodatkowe pytania?
Zadaj pytanie